HAKKIMIZDA

Aseed hakkında detaylı açıklama


aseed alkan tohum hakkımızda resim 1
aseed alkan tohum hakkımızda resim 2

Alkan Tohum

        1995’te kurulan şirketimiz, var olduğu tarihten beri sektörde öncü olma fikriyle, hizmetlerini sürdürmektedir. Aseed olarak yerel ve uluslararası ticarette güvenilir bir şirket olmak şartıyla çıktığımız yolda; 

        Ciromuzun % 3′ ünü araştırma ve geliştirme projelerine yatırım yaparak tarım sektöründe yeniliğin ve yaratıcılığın öncülerinden biri olmayı hedeflemektedir. Yapılan ar-ge çalışmalarıyla adaptasyon kabiliyeti yüksek yerel çeşitler geliştirerek çiftçilerimize sunmaktayız. Alanında yetkin mühendis kadromuzla, çiftçilerin bitki yetiştirme sürecinde ihtiyaç duyduğu bilimsel müdahaleleri zamanında ve çiftçilerin deneyimlerine uyumlu olarak gerçekleştirmekteyiz. 

        Teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanan ama aynı zamanda ekolojik dengeye zarar vermeyecek üretim politikalarını benimseyen şirketimiz, yerel gücünü bölgesel ve küresel etkinliğe dönüştürmektedir. Şu an İtalya, Fransa, Avusturya, Sırbistan ve Rusya’da uluslararası partnerlerimizle kaliteli tohumluk üretiminde beraber çalışmaktayız. Böylece tohumluk üretiminde gelişmiş teknolojik standartları yakalayabilmekte ve bu standartları ülkemiz tarımına uygun hale getirecek alt yapıyı kurabilmekteyiz. 

        Çiftçilerimizi kaliteli ürünlerle buluşturmak, akabinde sahip olduğumuz bilgi ve teknolojik alt yapıyı çiftçilerimizin hizmetine sunmak ve bu sayede çiftçilerimizin maksimum maddi tatminini sağlamak, şirketimizin bugüne kadar takip ettiği ve bundan sonra da sıkıca devam ettireceği hizmet politikalarıdır. Şirketimiz, karlılığı bir amaç olarak görmek yerine, iyi yapılan bir işin yan ürünü olarak görmektedir. 

        Aseed, gerekli teknik alt yapısını ve uzman kadrosunu tamamlayarak 2018 yılı Mart ayında ‘Özel Sektör Tarımsal Araştırmacı Kuruluş’ yetki belgesini almıştır. 2020 yılı Kasım ayı itibariyle de tam teşekküllü laboratuvarını inşaa ederek, ‘Laboratuvar Yetki Devri’ alan Türkiye’de ki 37 tohumcu firmadan biri olmuştur. Bu sayede kendi ürünlerimizin sertifikalarını düzenleyebilecek Laboratuvar analizlerini yapan bilgi ve teknolojik alt yapıya ulaşılmıştır. 

        Aseed olarak; sahip olduğumuz ve her geçen gün üstüne koyduğumuz bilgi ve teknolojik alt yapı imkanlarını kullanıp, tarım sektörüne endüstri 4.0′ ı entegre ederek siz değerli çiftçilerimize hassas tarım uygulamalarını sunmak ve böylece maksimum verimliliği sağlamak için uzman kadromuzla çalışmaktayız.

© All rights reserved | Design by W3layouts